Services

Удобности

 • телевизор со рамен екран
 • ламба
 • клима уред
 • фен
 • пегла
 • биде
 • пешкири за капење
 • туш
 • папучи
 • бањарка
 • тоалетни производи
 • поглед кон град
 • поглед кон базен
 • Wi-Fi
 • «King size» кревет
 • луксузен мебел
 • комода
 • гардеробер
 • маса за јадење
 • тросед
 • дневна соба
 • звучно изолирана соба
 • трпезарија
 • сет за чај и кафе
 • даска за пеглање
 • кујна
 • кујнa
 • минибар
 • четири кревети за по едно лице
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>